Nowe lody Nuii – Sięgnij po przygodę!

Przenieś się w zmysłową podróż pełną dzikiej przyrody Australii, tajemniczych miejsc Skandynawii i ukrytego głęboko w dżungli bogactwa smaku Jawy. Sięgnij po przygodę! Sięgnij po Nuii!

Odkryj cztery niesamowite smaki:

SŁONY KARMEL & AUSTRALIJSKA MAKADAMIA

Skosztuj prażonych, lekko chrupiących orzechów Makadamia o delikatnym maślanym smaku, mlecznej czekolady na zewnątrz i niesamowicie kremowych lodów waniliowych zakręconych ze słonym sosem karmelowym w środku.

MIGDAŁY & Wanilia z jawy

Poznaj egzotyczny aromat wanilii z wyspy Jawa zmieszany z kremowymi lodami, otulony mleczną czekoladą z obfitą porcją chrupiących migdałów.

CIEMNA CZEKOLADA & NORDYCKIE JAGODY

Odkryj pyszne lody czekoladowe zakręcone z sosem z nordyckimi jagodami. W dodatku pokryte ciemną czekoladą z kawałkami kruszonego ziarna kakaowca i ręcznie zbieranymi jagodami.

BIAŁA CZEKOLADA & SKANDYNAWSKA GÓRSKA BORÓWKA

Spróbuj lodów z mascarpone zakręconych z delikatnym sosem z czerwonych borówek i oblanych chrupiącą białą czekoladą. Aby uzyskać pełnię smaku, do czekolady dodaliśmy ręcznie zbierane czerwone borówki.

Które lody NUII wybierzesz? Daj się porwać ekscytującej przygodzie smakowej!

Zobacz więcej na www.nuiiicecream.com/pl

Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej Akceptuj