Froneri - nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek.
W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri.

Froneri łączy działalność Nestlé i R&R prowadzoną na rynku lodów w Europie, na Bliskim Wschodzie (z wyłączeniem Izraela), Argentynie, Australii, Brazylii, Filipinach i Południowej Afryce. Obejmuje również europejski rynek mrożonek Nestlé (z wyłączeniem pizzy i mrożonek na rynku detalicznym we Włoszech) oraz biznes mleczarskich produktów chłodniczych prowadzony na Filipinach.

Obecnie Froneri działa w ponad 20 krajach na całym świecie, zatrudnia około 12 500 osób. Siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R. Przewodniczącym rady nadzorczej został Luis Cantarell, wiceprezes Nestlé na Europę, Afrykę Północną i Bliski Wschód, a prezesem Ibrahim Najafi, wcześniej pełniący funkcję CEO R&R.

Historia

Froneri w Polsce to wiele lat doświadczenia w produkcji lodów na skalę światową. Poznaj naszą słodką historię.

zobacz więcej »

Wartości

Chcemy zostać najlepszym producentem lodów i produktów mrożonych na świecie dla naszych konsumentów, klientów i pracowników.

Naszym celem jest rozwój biznesu za pośrednictwem naszych znanych marek i marek własnych, zadowalających naszych konsumentów i klientów.

zobacz więcej »

Nasze lokalizacje

Froneri w Polsce to aż dwie prężnie rozwijające się fabryki oraz biuro główne. Dowiedz się, gdzie są produkowane Twoje ulubione lody klikając w tę zakładkę.

zobacz więcej »
Ta strona używa plików cookies w celu analizy ruchu w serwisie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej Akceptuj